Firemný užívateľský účet

E-shop je určený len pre online objednávky B2B klientov Corner & Co. Pre nakupovanie sa prosím prihláste alebo registrujte.

Registrácia nového klienta Prihlásiť sa

Čo získate ako B2B klient

  • Individualizované ceny
  • Prehľadný užívateľský účet
  • Vlastné nákupné zoznamy
  • Zrýchlený modul nákupu
  • Servis a poradenstvo
  • Priamy kontakt s obchodníkom
Ďalšie informácie
Corner logo
Prihlásiť sa

E-shop je určený len pre online objednávky B2B klientov Corner & Co. Pre nakupovanie sa prosím prihláste alebo registrujte. Viac info.

Info o firme

Corner & Co. je medzinárodná skupina spoločností v oblasti špecializovanej gastronómie a segmentu „fine foods“, pôsobiaca v strednej Európe.

 

Spoločnosť starostlivo budovaná a vedená rodinou Chládekovcov, má postavenie lídra v oblasti gastronómie. História Corner začala v roku 1994 vstupom na trh slovenských vín a postupným vytváraním samotnej ponuky a dopytu kvalitných vín a delikates na Slovensku. Aktivity sa za dve desaťročia rozrástli do segmentov popredných medzinárodných vín, vínnych doplnkov, destilátov, kávy, čajov, čokolády, delikates, gastronomických technológií a iných produktov distribuovaných na trhoch Slovenska, Českej republiky, Rakúska, Maďarska a Poľska.

Tisíce druhov vína, prémiové spirity a svetoznáme značky rumov, whisky, ginov, vodky, či koňakov. Ich ochutnaním sa dotknete rôznych kútov sveta.

Corner & Co. je od svojho založenia, v roku 1994, vedená rodinou Chládekovcov, ako mikrosvet v makrosvete, kde záleží na detailoch, osobnom prístupe a na každom jednotlivcovi. Lebo celok je len tak silný a výnimočný, ako je každá jeho časť. Zakladateľmi spoločnosti sú manželia Július Chládek s manželkou Andreou. Dnes vo vedení skupiny, ktorá sa už dávno rozrástla za hranice klasickej rodinnej firmy, pôsobí aj druhá generácia, Richard Chládek a Silvia Geiger Chládeková.

 

CORNER ZASTREŠUJE CELÝ REŤAZEC OBCHODNÝCH A PODPORNÝCH AKTIVÍT.

Všetko začína výrobou a dizajnom vlastných produktov, nasleduje import a export, strategický manažment, promptný obchodný tím, odborné poradenstvo a servis, brand manažment a stratégie, marketing a služby zákazníkom, podujatia a public relations, komplexný ekonomický a finančný manažment, cez integrovaný IT systém, odbytovú politiku, sofitstikovanú medzinárodnú a lokálnu logistiku a distribúciu v rámci takmer všetkých externých a vlastných predajných kanáloch, e-shopy, vlajkové predajne a dizajnové degustačné miestnosti.

Rozsah aktivít Corner & Co. je širokospektrálny, s profesionálne fungujúcim informačným systémom a vysokou mierou riadenia firemných procesov. Corner & Co. neustále pracuje na zintenzívnení a zdokonalení svojich služieb a postavenia. Víziou Corner je stať sa neoddeliteľnou súčasťou každého ozajstného gastronomického zážitku, posedenia s priateľmi, večierku, či originálneho darčeku, na trhoch kde pôsobí.

PORTFÓLIO CORNER & CO. PATRÍ DNES MEDZI NAJKVALITNEJŠIE SPOMEDZI MEDZINÁRODNÝCH DISTRIBÚTOROV V GLOBÁLNOM MERADLE.

Sortiment zahŕňa exkluzívnu spoluprácu s niekoľko sto poprednými producentmi uznávaných značiek prémiových potravinových špecialít a nápojov, zo všetkých kontinentov sveta.

Corner vnáša do biznisu víziu, profesionalitu, najvyššie medzinárodné štandardy, pravé životné hodnoty a ľudskosť. „Nepredávame produkty ale emócie. Aj keď fakturujeme tovar.“   
Ing. Július Chládek, General Manager

Tím Corner & Co. vníma zákazníkov ako partnerov a priateľov. Spoľahlivosť, dôvera, komunikácia a ústretovosť sú veľmi dôležité, tak ako v pravom priateľstve. „A samozrejme nadšenie pre to, čo robíme a radosť z projektov našich klientov.“ 
Ing. Andrea Chládeková, General Manager

 

 

SVETOVÝ SORTIMENT S VÝHRADNOU DISTRIBÚCIOU

Corner & Co. je vyhľadávaným partnerom popredných medzinárodných firiem pre stredoeurópske trhy. 
Väčšina sortimentu je v exkluzívnom zastúpení, ktoré umožňuje precíznu, komplexnú distribúciu, dostupnosť a budovanie imidžu a postavenia značky.

STAROSTLIVÁ SELEKCIA PORTFÓLIA

Štruktúru produktov Corner tvoria nielen svetové značky, ktoré sa k svojmu prémiovému postaveniu prepracovali vďaka dlhoročnému uznaniu a vyhľadávaniu odborníkmi a náročnou klientelou. Corner zastupuje aj značky stredného segmentu s vynikajúcim pomerom ceny a kvality.
 

Každý produkt, ktorý je zaradený do portfólia, bol vopred starostlivo podrobený hodnoteniam a testovaniam odborného tímu Corner. Len vybrané produkty, ktoré spĺňajú najnáročnejšie kritéria, dostanú „zelenú“. Takáto predselekcia garantuje, že ktorýkoľvek ponúkaný produkt bude minimálne v štandarde očakávanom a vyžadovanom zákazníkmi Corner. 

Je dôležité prinášať klientom spokojnosť - výbornú pridanú hodnotu a splnenie alebo predbehnutie ich očakávaní. „Všetko to robíme pre našich zákazníkov, bez nich by to nemalo zmysel.“
Ing. Július Chládek, General Manager