Firemný užívateľský účet

E-shop je určený len pre online objednávky B2B klientov Corner & Co. Pre nakupovanie sa prosím prihláste alebo registrujte.

Registrácia nového klienta Prihlásiť sa

Čo získate ako B2B klient

 • Individualizované ceny
 • Prehľadný užívateľský účet
 • Vlastné nákupné zoznamy
 • Zrýchlený modul nákupu
 • Servis a poradenstvo
 • Priamy kontakt s obchodníkom
Ďalšie informácie
Corner logo
Prihlásiť sa

E-shop je určený len pre online objednávky B2B klientov Corner & Co. Pre nakupovanie sa prosím prihláste alebo registrujte. Viac info.

Ako sa registrovať

Prečítajte si pokyny ako získať učet B2B. Pokiaľ už ste naším zákazníkom s pravidelnými odbermi, ale zatiaľ nemáte vytvorený prístup do B2B eshopu, konktaktuje nás. Ak ste nový zákazník, ktorý u nás zatiaľ nie je evidovaný, postupujte podľa registračného formulára.

Som zákazníkom Corner. Ako získam prístup do B2B účtu?

 1. Kontaktujte nás - nová registrácia na stránke B2B eshopu nie je potrebná, už ste u nás evidovaný. Napíšte nám na odbyt@corner.sk alebo zavolajte na tel: + 421 903 451 134 a my vám prístup vytvoríme.

 2. Zákaznícke centrum vám vytvorí prístup - stačí keď sa identifikujete a nadiktujete nám email pre administrátora. Nastavíme vám jedinečný prístup s heslom a aktivujeme váš B2B účet.

 3. Zašleme vám email pre prihlásenie - po nastavení v našej databáze vás hneď informujeme formou zaslania emailu a vy sa jednoducho prihlásite do svojho účtu. Odporúčame zmeniť si nami vygenerované heslo za vlastné.

Nie som ešte zákazníkom Corner. Ako sa registrujem?

 1. Vyplňte registračný formulár - je potrebná nová registrácia na stránke B2B eshopu. Postupujte podľa formulára a vyplňte všetky údaje vašej spoločnosti vrátane pola pre hlavného administrátora v časti osoby.

 2. Schválenie vášho účtu - po odoslaní registrácie nám okamžite príde notifikácia. Skontrolujeme všetky údaje, priradíme vám obchodného zástupcu, nastavíme cenník. V prípade potreby doplňujúcich údajov vás budeme kontaktovať.

 3. Zašleme vám email pre prihlásenie - po nastavení v našej databáze vás hneď informujeme formou zaslania emailu a vy sa jednoducho prihlásite do svojho účtu pod emailom a heslom, ktoré ste si zadali pri registrácii.

.

 

 

Po prihlásení do účtu získavate veľkoobchodné ceny na celé portfólio spoločnosti Corner, ceny sú uvedené bez DPH a s DPH. V účte môžete pridávať ďalšie odberné miesta, pobočky a ďalšie prístupy osôb k vášmu účtu. Vidíte tu podrobnú históriu objednávok, uhradených a neuhradených faktúr.

 

Pri nákupe môžete použiť funkciu "Rýchla objednávka". Produkty môžete efektívne a rýchlo vyhľadať a vkladať do objednávky priamo v košíku. Produkty je možné vkladať aj hromadným nahratím kódov, alebo nahratím *csv súboru. Pokiaľ máte v eshope utvorený zoznam obľúbených produktov, napríklad produkty z vašej vínnej karty, v rýchlej objednávke kliknete na "Nahrať obľúbený zoznam" a celý zoznam sa vloží hneď do objednávky.